Kim Milyoner Olmak İster yayından kaldırıldı mı? Kim Milyoner Olmak İster ne zaman, hangi gün?

Ekranların sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster, 16 Eylül Cuma akşamı yayınlanan yeni kısmının akabinde bir daha yeni kısımları yayınlanmadı. Atv’nin yayın akışında yer almayan programın neden yayınlanmadığı ilgili bireylerden resmi bir açıklamanın gelmemesi izleyiciyi meraklandırdı.

Her hafta büyük bir heyecanla takip edilen Kim Milyoner Olmak İster müsabakası, yeni dönem çekimlerinin başlamasıyla seyircisini heyecanlandırdı. Lakin yeni dönemin başlamasından çok kısa bir mühlet sonra 3 hafta üst üste yayın akışında yer almaması izleyicinin dikkatinden kaçmadı. 

Kulislerde yer alan bilgilere nazaran; sevilen program Kim Milyoner Olmak İster’in yayından kaldırılmadığı lakin çekimlerin yetişmemesiyle ilgili birtakım aksaklıklar olduğu söz ediliyor. Kulislerde ayrıyeten, programın yeni kısım çekimlerinin devam ettiği istikametinde bilgilere de yer verilirken, önümüzdeki haftalarda yeni kısımlarının seyirciyle bulaşacağı konuşuluyor…

Her Cuma akşamı saat 20:00’da yeni kısımları yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programının, önümüzdeki haftalarda yeni kısımlarının yayınlanması beklenir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir