İstanbul’da Gökçek’in hayaleti dolaşıyor

CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu, Sultanbeyli’de bir matbaanın CHP logolu “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” yazılı uydurma broşürler bastığını duyurdu. Kaftancıoğlu, “Sahte broşürü basanlar ve bastıranlarla ilgili yargı sürecini başlatıyorum. 14 Mayıs itibariyle bu şahıslar ve gibisi işlere kalkanların alabilecekleri en yüksek cezaları almalarının şahsen takipçisi olacağım” dedi.

CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde bulunan bir matbaanın CHP logolu “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” yazılı geçersiz broşürler bastığını açıkladı. Kaftancıoğlu’nun bu akşam bahse ait Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“CHP LOGOSUYLA ‘İKTİDAR OLDUĞUMUZDA APO’YU ÇIKARTACAĞIZ’ DİYEREK KELAMDA PARTİ BROŞÜRÜ, STİCKER BASTIRMIŞLAR”

“Akşam akşam çaresizlikten düştükleri duruma biraz da gülelim diyerek bir olay paylaşayım sizlerle. Yer Sultanbeyli’nde bir matbaa. CHP logosuyla “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” diyerek kelamda parti broşürü, sticker bastırmışlar. Komik kısmı artık geliyor: Matbaa ne hikmetse siparişi ve parayı verenin kim olduğunu bilmiyor. Kim bilir tahminen de uzaylılar:)

“SAHTE BROŞÜRÜ BASANLAR VE BASTIRANLARLA İLGİLİ YARGI SÜRECİNİ BAŞLATIYORUM”

Güldük eğlendik artık asıl söyleyeceğimize gelelim. CHP logosunu palavralarına, algılarına kim alet ediyor ve aracı oluyorsa nefesimiz enselerinde olacak. Düzmece broşürü basanlar ve bastıranlarla ilgili yargı sürecini başlatıyorum. 14 Mayıs itibariyle bu şahıslar ve gibisi işlere kalkanların alabilecekleri en yüksek cezaları almalarının şahsen takipçisi olacağım.”

İşte o afişler

“GÖKÇEK GİDECEK SOL GELECEK” AFİŞLERİ DE BASILMIŞTI

29 Mart 2009’daki lokal seçimlere beş gün kala Ankara’daki bilbordlara asılan, “Gökçek gidecek sol gelecek” afişleri de, Osman Gökçek’in seçim afişlerinin bulunduğu depoda bulunmuştu.

Gökçek’in, “Ben yaptırmadım” diyerek inkar ettiği broşürlerin Osman Gökçek’in seçim afişlerinin bulunduğu depodan çıkması dikkati çekmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir