Hamburger yerken kalpleri kenetlenmişti: Aşığım sana, savaşçım benim!

YİNE AŞKINI İLAN ETTİ
2016 yılından bu yana aşk yaşayan, nişanlanan ve hatta birlikte bir kız bebek sahibi olan Orlando Bloom ile Katy Perry’den kelam ediyoruz. Ünlü çift, bir Altın Küre ödül merasiminde birinci kıvılcımı yananyanan birlikteliklerini hala birebir biçimde sürdürüyorlar.

Farklılıklarına karşın birbirleriyle nasıl ahenk içinde yaşadıklarını Katy Perry’nin bir toplumsal medya paylaşımı bir sefer daha gözler önüne serdi.

Ünlü çiftin toplumsal medyadaki yazışması hayranlarını da heyecanlandırdı. 

Siyah ve beyaz ahengi içinde giyindikleri bir dizi pozlarını Instagram’danpaylaşan Katy Perry nişanlası Orlando Bloom’a oradan aşkını ilan etti. Perry kelam konusu paylaşımda takipçilerine ‘Sizinlebirlikte, tıpkı anda paspasa eğilecek ve sonra birebir anda ayağa kalkacak bir partner bulun, Seni seviyorum savaşçım” diye yazdı.

‘AŞKIMIZI SEVİYORUM’ DİYE KARŞILIK VERDİ
Bu paylaşıma Orlando Bloom dan cevap geldi. “Seni seviyorum. Aşkımızı seviyorum. Esasen öteki türlü olamazdı.” Bloom tıpkı vakte bu aşkı, bir tıp bomba olarak tanımladı.

İki nişanlının toplumsal medya üzerinden bu yazışması hayranlarını da heyecanlandırdı. Onlar da ünlü ikili kendi sevgilileri ya da eşleriyle ilgileri hakkında birtakım ipuçları verdi. 

HİÇ SIKILMIYORUZ
Katy Perry ile Orlanda Bloom, 2016 yılından bu yana uyumlu bir birliktelik sürdürüyor.Bloom, Flauntdergisine Perry ile ilgisinin nasıl olduğunu ve ayrılmadan nasıl bugünlere geldiklerini şöyle anlatmıştı: ” Biz farklı havuzlardayız. Lakin benim onun havuzunu anlamam gerekmiyor. Anrı biçimde o da benim havuzumu anlamak zorunda değil. Palavra söylemeyeceğim, bazen hakikaten zorlayıcı olabiliyor.”

Bloom’un anlattığına nazaran ortalarındaki farklılıklara karşın Perry ile uyumlu bir ilgileri var. 

Bloom kimi vakit Katy Perry’le hisleri ve yaratıcılıkları konusunda mücadeleettiklerinibelirtip. “Yine de ortamızda eşsiz bir bağ olduğu için kendimizi şanslı hissediyoruz.Kesinlikle sıkıldığımız bir an bile yok” diye kelamlarını sürdürdü. 

Görünü nazaran ortalarındaki farklılıklara karşın ahengi yakalayan Perry ile Bloom, 2020 yılında Daisy Dove ismini verdikleri bir kız bebek sahibi oldular.

ALTIN KÜRE GECESİNDE HAMBURGER YERKEN TANIŞTILAR
Aslnda Perry ile Bloom’un tanışması da epeyce değişik. Gelin onu da bir hatırlayalım. Çift birinci kere 2016 yılındaki Altın Küre geçesinde tanıştı. Zati ondan sonra da birbirlerinden hiç ayrılmadılar. Hatta söylediğine nazaran Bloom’un Perr’yye aşık olması için ona bir kere bakması yetti.

Bloom , Perry’den etkilendiği birinci anı şöyle anlatmıştı: “Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın ortasında. Hatırlıyorum, çok hoş pembe bir elbise giyiyordu. O sırada “Ooo! Sanırım bu Katy Perry!” diye aklımdan geçirdim.”

Orlando Bloom, Katy Perry’nin, ünlü oyuncu Denzel Washington ile birebir masada oturduğunu fark ettiğini de anlattı. Söylediğine nazaran, o masaya kutularla hamburger taşındığını görüp kararını verdi. Denzel Washington’ın yanına giden Orlando Bloom, çabucak meslektaşına “Bir tane alabilir miyim?” diye sordu. Denzel Washington da ona “Elbette” dedi. O sırada birebir masada oturan Perry’ye göz kırptı. İşte o formda ünlü çiftin aşkının birinci kıvılcımı da yandı. 

Katy Perry, birinci evliliğini 2010 yılında Russell Brand ile yaptı. Lakin evlilik yalnızca iki yıl sürdü.

Orlando Bloom ise 2010 ile 2013 ortasında model Miranda Kerr ile evliydi. Çiftin bu evlilikten Flynn Christopher isminde 12 yaşında bir oğlu bulunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir