Hadise’den boşanma sonrası ilk konser! ‘Başlarken hep güzeldi’

HÜSEYİN ALTUN/ Milliyet
Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in beş aylık evliliği, birkaç gün evvel Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla mutabakatlı olarak sona ermişti. Müzikçi ve iş beşerinin katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etmişti.

Hadise Açıkgöz’ün avukatı Hakan Öncel, duruşma sonrası yaptığı açıklamada, “Basına yansıyan haberlerden ötürü süreç biraz uzadı. Bir ekip uyuşmazlıklar vardı, sonuçta bunlar çözüldü ve iki hafta sonra boşanma gerçekleşti. Yoksa daha erken de boşanma gerçekleşebilirdi” demişti.

“KENDİ ORTALARINDA PROTOKOL İMZALANDI”

Boşanma sonrası açıklama yapan Mehmet Dinçerler’in avukatı Dilara Recepoğlu ise “Ortak irade ile evlilik hakkı sona erdi. Basın yasağı olduğu için ayrıntı veremiyorum. Kendi ortalarında protoköl imzalanmıştı mahkeme öncesinde. Diğer ayrıntı veremiyorum” sözlerini kullanmıştı.

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Dava sonrası ünlü çift hakkında yeni bir sav daha ortaya atıldı. Hadise’nin, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü ölçüdeki paranın yerine saydığı öne sürüldü. Bahisle ilgili iki taraftan da bir açıklama gelmedi.

HADİSE’DEN 50 BİN BİREYE KONSER

Ünlü müzikçi, ayrılık sonrası birinci konserini dün akşam Beşiktaş’ta verdi. Hadise, 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam eden Beşiktaş Şenliği’nin kapanışında sahne aldı. Müzikçi, Beşiktaş Barbaros Meydan’ında 50 bin kişinin iştiraki ile son yılların en büyük İstanbul meydan konserine imza attı.

Versace imzalı göz alıcı bir kıyafet ekip giyen Hadise, ‘Biz Burdayız’ sonrası ‘Farkımız Var’, ‘Şampiyon’,‘Nerdesin Aşkım’, ‘Sıfır Tolerans’, ‘Deli Oğlan’, ‘Prenses’ üzere hit müziklerini söyledi.

SAHNEDE EFKÂRLANDI

Boşanma sonrası birinci konserini gerçekleştiren 36 yaşındaki Hadise, ‘Hay Hay’ müziğini söylediği esnada, “Başlarken daima hoştu daima… O vakitler daima özeldi” diyerek efkârlandı. Daha sonra sahnede söylediği müzikler esnasında; “En büyük aşk sizlersiniz” kelamları ile geçtiğimiz günlerde boşandığı Dinçerler’e göndermede bulundu.

HAYRANLARINDAN DESTEK

Şarkıcı Hadise’nin konser çıkışında kendi aracıyla halkın ortasından geçmesi üzerine sevenleri otomobilin etrafına toplandı. Hadise’yi aracın içinde fark eden hayranları “Sen bizim değerimizsin. Hiçbir şey için canını sıkma” üzere cümleler kurarak, geçtiğimiz günlerde boşanan Hadise’ye dayanakta bulundular. Akabinde herkese öpücük atan müzikçi, ‘eski günlerine geri döndü’ dedirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir