Yargı nefes kesen bölümüyle yine çok izlendi

Kanal D’nin, Ay İmal imzalı çok sevilen ve izlenen dizisi Yargı, dün akşam yeni kısmı toplumsal medyada da epey konuşuldu. #yargı etiketi kullanıcılardan binlerce bildiri alırken listelerde dorukta yer aldı. Gece uzunluğu ‘’Katil Kim?’’ sorusunun karşılığı aranırken izleyicilerden birçok farklı varsayımlar geldi.

PARS’IN BÜYÜK MAHCUBİYETİ

Ceylin’in kaçırılması sonrasında Pars’ın operasyon düzenlenmesiyle başlayan kısım daha birinci dakikalarda büyük ilgi gördü. Pars’ı hem yanlışından döndürmek hem de korumak gayeli plan yapan Ilgaz ile Eren, ihtimal vermedikleri olayın gerçek olmasıyla yüzleşti. Yaşanan bu olay sonrasında Pars büyük bir mahcubiyet ve utanç hissetti. Meskene gittiğinde Ceylin’i bulamayan Ilgaz öğrendiği bilgilerle Ceylin’in haftalardır aradıkları katil tarafından kaçırıldığını anladı. Tüm emniyet teyakkuza geçti ve yapılan araştırma sonucunda bulunan isim emniyetin önünde çalışan muhabir Burak çıktı. Kaçırıldıkları andan itibaren çok sıkıntı kurallarda kalan ve her an öldürülme korkusu yaşayan Ceylin ve başkalarının kapatıldıkları yere bir anda yeni birisi daha eklendi. Ceylin, yerde yatan kişinin yanına gidip yüzünü döndürmesiyle karşısında Burak’ı gördü. Bir tarafta emniyette katil ilan edilen öbür tarafta da mağdur durumda olan Burak, izleyicileri şaşırtırken yeni kısma dair de birçok soru işareti bıraktı.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Alım rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, takımında Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş üzere usta ve genç isimler bir ortaya geliyor.

Yargı merakla beklenen yeni kısımlarıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir