Travis Scott, Kylie Jenner’ı aldattı mı? ‘Birlikte fotoğraflarımız ve videolarımız var’

2017’de Coachella Müzik Şenliği’nde Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan reality show yıldızı Kylie Jenner, 2018’de birinci çocuğu Stormi’yi kucağına almasının akabinde 2019 yılında rapçi ile yollarını ayırmıştı. 2021’de yine bir ortaya gelen ünlü çift, ikinci sefer bebek sevinci yaşadıklarını duyurmuştu. İkilinin heyecanlı bekleyişinin 2 Şubat’ta sona erdiği ortaya çıkmış, ikinci defa anne-baba olan çift, memnunluklarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Tüm bunların akabinde şimdilerde memnun birlikteliklerine devam eden ikiliden Scott’ın, Jenner’ı aldattığı savları magazin gündemine bomba üzere düştü. Lakin Travis Scott, 25 yaşındaki Kylie Jenner’ı eski bir kız arkadaşı olan Rojean Kar ile aldattığı savlarını yalanladı.

31 yaşındaki rapçi, Kar tarafından yayınlanan ve ikisinin birebir müzik görüntü setinde görüldüğü bir Instagram görüntüsüne cevap vermekte gecikmedi. Travis, Rojean’in sette ‘davetsiz bir misafir’ olduğunu argüman etti ve ayrıyeten ‘onu tanımadığını’ belirtti.

“OYUNLARI BIRAKIN”

DailyMail’de yer alan habere nazaran; Kylie’yi bir Instagram modeli olan Kar ile aldattığına dair söylentiler süratle yayıldıktan sonra Travis, Instagram sayfasının kıssalar kısmından bir paylaşım yaparak şu tabirleri kullandı:

Çok acayip şeyler oluyor. Ben bir müzik görüntüsünün çekimlerini yaparken, davetsiz bir kişi kapalı bir set olması gereken yerin gizlice fotoğraflarını çekti. Bunu son defa söylüyorum; bu kişiyi tanımıyorum. Bu şahısla hiçbir münasebetim olmadı. Bu yüzden lütfen bu oyunları bırakın.

“HERKES SENİ BENİMLE GÖRDÜ”

Her ne kadar Travis savları kendi açıklamasıyla sonlandırmayı ummuş olsa da, Rojean de kendi karşılığını artık yalnızca takipçilerinin görebileceği halde ayarlanmış Instagram hesabından paylaştı.

“Yapmamamız gereken şey, palavra söylemek” diyerek kelamlarına başlayan Kar, “Aslında muhakkak benimle birlikteyken beni tanımadığını ve benimle hiç birlikte olmadığını söylüyorsun. Herkes seni benimle gördü. Birlikte fotoğraflarımız ve görüntülerimiz var. Haydi fakat, her gece Kylie’yi aldatıyorsun! Bütün kent bunu görüyor” sözlerini kullandı.

“HERKESLE BAĞLANTIYA GEÇTİN”

Rojean, kelam konusu müzik görüntüsünün setine davet edildiğini, hiçbir yere davetsiz bir formda gitmediğini ve hayatında hiçbir vakit gizlice fotoğraf çekmediğini söyledi. Kar ayrıyeten yayınladığı karşılık görüntüsünün sonuna hakikat, Scott ile birbirlerini bu yılın başlarında Sevgililer Günü’nde kısaca gördüklerini de tez etti:

O gün kapıdan çıktım ve sen tanıdığım her kızla irtibata geçip, arkadaşlarımın ‘Travis seni soruyor, geri dön’ demesini sağladın. Bu da yaşanmamış üzere mi davranacağız?

“BU MASADA DEĞİLSEN, BENİMLE DEĞİLDİN”

Travis ise bu açıklamalar karşısında geçen Sevgililer Günü’nde çekilen bir yemek masasının imgesini paylaşarak, “Sevgililer gününde bu masada değilsen, o vakit benimle değildin” diye yazdı; fakat kısa müddet sonra bu paylaşımını sildi.

NE OLMUŞTU?

Rojean Kar ve Travis Scott birinci defa 2013 yılında, müzisyenin iki çocuğunun annesi Kylie Jenner ile çıkmaya başlamasından çok evvel görüştüğü sav edilmişti. New York Post’ta yer alan habere nazaran; ayrıyeten Kar’ın, Scott ile Jenner’ın 2019’daki kısa müddetli ayrılığının da sebebi olduğu söylenmişti. Rojean, tüm bu argümanları reddetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir