Muratpaşalılar Turunç Masa’yı anlattı

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her ayrıntısıyla ilgilendiği Turunç Masa, halkla ilgiler, irtibat ve bir idare projesi olarak 17 Kasım 2014’te uygulanmaya başladı. Turunç Masa, 10 yıl içinde müracaat masası, davet merkezi, gezici gruplar, toplumsal medya, web ve basın üniteleriyle kuruluşundan bu yana Muratpaşalıların istek, teklif ve şikayetlerini tahlile kavuşturdu. Turunç Masa, 10 yılda 5 milyon 426 bin 85 kent sakiniyle irtibata geçti.

İLÇE SAKİNLERİ ANLATTI

Muratpaşa sakinlerinden Neslihan Demircioğlu, Turunç Masa’nın muhtaçlık duyduklarında ulaşabildikleri bir dayanak çizgisi olduğunu söyledi. “Benim için Turunç Masa, belediyemizin hem bilgi alabileceğimiz hem de bize kolaylıklar sunan bir hizmeti” diyen Demircioğlu, birçok bahiste Turunç Masa’dan takviye aldığını belirtti. Demircioğlu, sokak hayvanları, toplumsal yardımlaşma ve bitki takviyesinin yanı sıra sarsıntı felaketinde de Turunç Masa faaliyetlerinin tesirinin büyük olduğunu lisana getirdi.

Turunç Masa’nın Muratpaşa Belediyesi’ne bağlı şikayetlere tahlil üreten bir ünite olduğunu söyleyen Raşit Mercan ise “Benim için Turunç Masa, taleplerimiz sonuçlanana kadar takibin sağlanmasıdır” dedi. Kadir Akgöl ise “Benim için Turunç Masa, belediyeye gitmeden şikayetlerimizi lisana getirmektir. Onlar da gereken süreçleri yapıyor” diye konuştu. Akgöl, ayrıyeten süreçler tamamlanırken Turunç Masa’nın kendilerine dönüş yaparak süreç hakkında bilgilendirdiklerini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir