Efes Selçuk’ta Cumhuriyet Mahallesi çalışmaları tamamlandı

İZMİR (İGFA) – Alt yapı çalışmaları biten mahallelerde parke ve kilit taş döşemelerinin tamamlandığı bölgeleri gezen Efes Selçuk Belediye Lideri Filiz Ceritoğlu Sengel, Cumhuriyet Mahallesi’nde halkın talepleri doğrultusunda üretimi biten otopark alanını da inceledi.

Cumhuriyet Mahallesi’nde beş yılda yapılan çalışmaları kıymetlendiren Belediye Lideri Filiz Ceritoğlu Sengel; “Cumhuriyet Mahallesi’nde 5 yılda kaldırımı, yolu vs. derken 37 bin metrekarelik taş döşemesi ve iş yaptık. En son olarak da çabucak Cemevinin alt tarafında bir alanımız vardı. Orada da otopark alanı oluşturduk. Tekrar Cemevinin ön tarafında da bir alan düzenlemesi yapacağız” dedi.

2019 yılında Cumhuriyet Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarından ötürü birçok sorun oluştuğunu hatırlatan Lider Ceritoğlu Sengel; “Geçen bu vakitte bütün işlerin gitgide tamamlanmış olduğunu görmek ve yürünebilen, kaldırımı olan yolları görmek açıkçası bizi memnun ediyor. Zira kent keyifli, Lider mutlu” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Çokyaman taleplerinin yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek; “Mahallemizde kaldırım ve yol sorunu vardı. Bunları liderimize ilettik. Liderimiz sağ olsun bu hususta bize yardımcı oldu. Hem yollarımız hem kaldırımlarımız yenilenmiş oldu. Liderimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahalle sakinleri de; daha evvel bilhassa kış aylarında epeyce güç anlar yaşanan mahallenin yol sıkıntısının tahlile kavuşmasından ötürü keyifli olduklarını söz ettiler. Mahalle sakinleri, yapılan bu çalışmalardan ötürü Lider Filiz Ceritoğlu Sengel’e teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir