Cushman & Wakefield’da yeni dönem

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran,

Cushman & Wakefield

| TR International markasıyla gayrimenkul hizmetlerini

Tuğra Gönden

’in liderliğinde sunmayı sürdürecek İstanbul merkezli tertip, yapılan yeni muahede ile Cushman & Wakefield’ın saygın ülke temsilcilik ağına katılmış oldu.

Bu işletme modelinin yer aldığı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki öteki ülkeler ortasında ise İsviçre, Danimarka, Norveç ve Türkiye’nin komşu ülkeleri Bulgaristan, Gürcistan ve Yunanistan yer alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Cushman & Wakefield EMEA İcra Heyeti Lideri Colin Wilson, şunları kaydetti:

    “Yerel şartlara süratle adapte olabilen bağımsız bir tertip ile ilerleyerek müşterilerimize en yeterli hizmeti sunmaya devam edeceğimize inanıyoruz. Tuğra Gönden’in liderliğinde devam edecek faaliyetlerimizin yeni iş modelimizde de bizimle uyumlu gayeler ile ilerleyeceğine eminiz. Paylaştığımız en değerli kıymetlerden biri olan müşteri odaklı iş kültürüne dayalı ilgimizin devamını ise sabırsızlıkla bekliyoruz.’’

Tuğra Gönden

Cushman & Wakefield | TR International İdare Şurası Lideri Tuğra Gönden ise Türkiye ve gayrimenkul pazarına olan inancının yanında Cushman & Wakefield üzere pahalı bir markanın gücüne inanarak yatırım yapma kararı aldığını aktararak, ‘Güçlü geçmişimizden gurur duyduğumuz Cushman & Wakefield’ın Türkiye temsilcisi olarak münasebetimizi sürdürecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son 10 yıldır ülke yöneticisi olarak gururla liderlik ettiğim bu kurumun yeni periyodunda, değişen pazar kurallarına süratle ayak uydururken, hem global hem de lokal iş ortaklarımıza katma bedel yaratmaya ve büyümeye devam edeceğiz.’’ tabirlerini kullandı.

Bu ortada, Cushman & Wakefield ticari gayrimenkul faaliyetlerine Türkiye’de ülke temsilcilik mutabakatıyla devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir