Alkolü fazla kaçırınca çevirmede olay çıkardı! Ünlü şarkıcı Berkay’ın ehliyetine el konuldu

Berkay Şahin evvelki akşam eşi Hasret Ada Şahin ile Etiler’de eğlenmeye gitti. Bulundukları yerde alkol alan Berkay Şahin, daha sonra alkollü halde direksiyon başına geçti.

OLAY ÇIKARDI

Ünlü müzikçi Maslak’ta polis çevirmesine takılınca olay çıkardı. Seyir halindeyken polisleri gören ünlü müzikçi, çevirmeye girmek istemedi. Alkollü olan Berkay’ın polis memurlarıyla da tartıştığı ve imajların emniyette bulunduğu öğrenildi.

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Berkay Şahin, alkollü araç kullandığı için iki yıl trafikten men edildi. Polis grupları süreçlerini yaptıktan sonra Berkay’ın otomobilini cazip ile otoparka çektiler. Müzikçi ve eşi Hasret Ada Şahin’in, aracı olay yerinde bırakarak uzaklaştığı da konuşulanlar ortasında.

İLK VUKUATI DEĞİL!

Berkay Şahin, 2018 yılında cümbüşün dozunu kaçırarak, aracıyla trafiği birbirine katmıştı. O devir bir cümbüş yerinden çıkarken görüntülenmiş ve alkollü bir biçimde direksiyon başına geçmişti. Ayakta güç duran Berkay Şahin, trafikte evvel aykırı tarafta gitti, daha sonra ise kırmızı ışıkta geçti. O devir büyük reaksiyon çeken Berkay Şahin “Kısa ara olduğu için yaptım, çok üzgünüm.” demişti.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir