AEK Larnaca’da Fenerbahçe endişesi! ‘Cehennem bekliyor’

UEFA Avrupa Ligi B Kümesi’nde Fenerbahçe’yle bu hafta karşı karşıya gelecek AEK Larnaca cephesinden açıklama geldi. Kulübün basın sözcüsü Kyriakos Dimitriou, Fenerbahçe ile oynanacak dev maç öncesi çarpıcı sözler kullandı. Kyriakos Dimitriou, Kadıköy’ü ‘Cehennem’ olarak nitelendirdi.

stanbul deplasmanının çok kuvvetli geçeceğini söyleyen Dimitriou, “Tarihi bir maç olacak. Kadıköy’de bizi adeta bir ‘cehennem’ bekliyor. Birçok taraftan değişkenleri olan bir müsabaka olacak lakin inancımızla ve özgüvenimizle bu maça hazırlanıyoruz. Oraya gidip Fenerbahçe’nin gözünün içine bakacağız ve alabileceğimiz en düzgün sonucu alacağız. Kümede alabileceğimiz her puan değerli. Ekim ayında tam 8 maça çıkacağız lakin şu anda önceliğimiz Fenerbahçe maçı. İstanbul’da tarih yazmak istiyoruz” dedi.

6 Ekim Perşembe günü İstanbul’da Fenerbahçe’ye konuk olacak olan AEK Larnaca, kümenin birinci maçında Rennes’e kendi meskeninde 2-1 mağlup olurken, ikinci maçta deplasmanda Dinamo Kiev’i 1-0 mağlup etmeyi başarmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir